Pozostawienie królika czy świnki morskiej w domu bez opieki nawet na niewiele dłużej niż dobę może skończyć się dla naszego pupila fatalnie. Zwierzęta te są często dość strachliwe, potrzebują cichego, odosobnionego miejsca, dlatego też hotele dla psów i kotów nie są dla nich najlepsze.

Blisko dziesięć lat temu powstał Hotelik Krecik dla królików, szynszyli, świnek morskich, szczurów i innych gryzoni, w którym właściciele mogą zostawić swojego małego przyjaciela na czas wyjazdu, nie musząc martwić się o jego zdrowie i bezpieczeństwo.

Najczęstszymi gośćmi Krecika są obecnie króliki, świnki morskie i szczury, ale bywają u nas również szynszyle, koszatniczki, chomiki, myszoskoczki, susły Richardsona i pieski preriowe.

Przez dekadę działalności Hotelik Krecik umożliwił bezpieczny pobyt wielu zwierzętom. Zostają one u nas na kilka dni, a czasem nawet na kilka tygodni. Niektóre z nich bywają kilka razy w roku.

Zwierzętom pozostającym pod naszą opieką staramy się stworzyć komfortowe, domowe warunki. Dlatego też zawsze prosimy właścicieli o przywiezienie w razie możliwości swojej klatki lub zagrody wraz ze wszystkimi akcesoriami, takimi jak: miseczka, poidło, domek czy hamaki. Jest to podyktowane także względami sanitarnymi.

Staramy się również służyć radą właścicielom w zakresie prawidłowego żywienia różnych gatunków zwierząt, odpowiednich dla nich warunków środowiskowych, właściwego obchodzenia się z pupilami, wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i szeroko pojętej profilaktyki. W razie potrzeby udajemy się ze zwierzęciem do weterynarza, podajemy leki i zapewniamy troskliwą opiekę do czasu powrotu właściciela.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. U nas Państwa zwierzęta bezpiecznie przetrwają rozłąkę i wrócą do domu zdrowe i zadowolone.

Hotelik Krecik – Kontakt

Tel: +48 508 058 898

E-mail: hotelikkrecik@gmail.com

Hotel Krecik mieści się w Warszawie.